Doručenie kvetín pre celé Slovensko do 24h. Poprad a široké okolie expresne ešte dnes.
Neviete si rady? Zavolajte.
8:00 - 18:00
Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  • Kategórie blogu
  • Štítky blogu
07.03.2021

Pošlite narodeninové kvety

Narodeniny oslavuje každý rok, každý z nás. Milióny ľudí oslavujú svoje narodeniny každý deň. Narodeniny sú výnimočná príležitosť na darovanie kvetov. Pri množstve druhov darčekov, z ktorých si môžeme vyberať, sú kvetiny aj tak mimoriadne výnimočné. Sú krásne, živé, voňavé a plné života!

Preukážte svoje silné puto so svojou milovanou osobou, priateľom, alebo rodinným  príslušníkom zaslaním narodeninových kvetov. Keď budete niekomu posielať narodeninové kvety, Vašu lásku a uznanie bude obdarovaný určite cítiť!

Môže to byť bežný deň pre ostatných, ale pre oslávenca narodením je to veľmi špeciálny deň. Čokoľvek, čo mu v jeho sviatočný deň darujete, bude určite nezabudnuteľné.

birthday, sweet, and cake image            

Kvety predstavujú lásku, starostlivosťohľaduplnosť. Ak chcete niekoho rozosmiať, potešiť, ale nemôžete sa dostať von kvôli súčasnej nepriaznivej situácie, v ktorej sa práve nachádzame, stačí si OBJEDNAŤ a naplánovať doručenie kvetinových aranžmánov. Doručovacie služby sú stále k dispozícií.

Kvety vždy boli a sú ideálnym darčekom. Pri výbere kvetinových aranžmánov musíte myslieť na osobu, ktorá ich dostane. Pretože v súčasnosti máte na výber z veľkej ponuky čerstvých, alebo večných kvetov. Teraz si môžete zvoliť aranžmán, ktorý bude dokonale zodpovedať osobnosti, alebo záľub obdarovanej osoby.

Ak v dnešnej dobe nemôžete byť so svojou milovanou osobu, môžete jej svoju lásku a náklonnosť vždy pripomínať zaslaním kvetov. Pri výbere Vám môžu pomôcť kvetinové významy a ich symbolika. Pokiaľ ide o ruže, červené znamenajú lásku, vášeň. Ružové znamenajú šťastie a milosť. Žltá znamená priateľstvo. Červené karafiáty môžu byť na obdiv a biele pre šťastie. Modré chryzantémy symbolizujú neustálu lásku a zatiaľ čo tie biele sú na modlitby, čo by bola skvelá voľba, ak by ste chceli povzbudiť chorého blízkeho.

Box v tvare srdca červené ruže

            Pošlite narodeninové kvety svojmu blízkemu. My Vám vo výbere veľmi ochotne pomôžeme a poradíme. Ponúkame širokú škálu luxusných kvetinových aranžmánov, kvetinových kytíc, plyšových hračiek a veľa ďalšieho.

Dohodnite si exkluzívne doručenie, vďaka ktorému sa Váš priateľ alebo milovaná osoba bude v deň svojich narodenín cítiť ešte výnimočnejšie!

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi

 

                 

Prevádzkova doba Poprad a okolie

Pondelok - Nedeľa

Expresné doručenie aj počas víkendu, vo večerných hodinách podľa dohody.

 

Prevádzkova doba Slovensko

 

Utorok - Piatok 8:00 - 17:00

Doručenie v pracovný deň je realizované v čase 8:00 do 18:00 bez garancie presnej hodiny doručenia. OKREM PONDELKA, NEDELE A SOBOTY

Bezpečné online platby


DORUČUJEME


Informácie pre zákazníkov
Sayit.sk
Zdenka
Zdenka
8:00 - 18:00
Copyright © 2019 sayit.sk
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk