Doručenie kvetín pre celé Slovensko do 24h. Poprad a široké okolie expresne ešte dnes.
Neviete si rady? Zavolajte.
8:00 - 18:00
Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  • Kategórie blogu
  • Štítky blogu
02.03.2021
Komentáre (0)

MDŽ - 8. marec

Kvety boli a vždy budú skvelým darčekom a milým prekvapením pre Vaše milované osoby. Popri všetkých druhoch darčekov sú kvety mimoriadne zvláštne, obzvlášť, keď sú doručené čerstvé, vo svojej plnej kráse.

Dôvodov na rozdávanie kvetov je niekoľko, ale Medzinárodný deň žien je skvelá príležitosť. Tento špeciálny deň sa blíži neuveriteľnou rýchlosťou! Nezabudnite si tento deň poznačiť do kalendára, aby ste sa včas vedeli pripraviť na doručenie najkrajších a najčerstvejších kvetov, ktoré každej žene vyčaria úsmev na perách,ktorý verte, aj Vás zahreje pri srdci.

Kytica tulipánov - mix
Medzinárodný deň žien predstavuje oslavovanie práv žien, dosiahnutie úplnej rovnosti žien na celom svete. Tento deň je čas POĎAKOVANIA za ženy v našich životoch, ktoré sú nám i Vám najdrahšie. Oslávte ich spolu s našimi kyticami a preukážte im týmto vďaku a lásku.

Obdarovanie žien kvetmi je už skrátka neodmysliteľná tradícia. Preto darujte ženám, ktoré sú pre Vás dôležité krásne kvety, ktorými najlepšie prejavíte vďaku a úctu za to, že sú! A povedzme si pravdu. Čo by sme bez našich skvelých, usilovných, pôvabných a kreatívnych žien robili?

Kytica z ruží alstromérii a ľalií


8.Marec je dňom osláv všetkých žien, ich sily. Poďakujme im za všetko, čo pre nás vždy s láskou robia a tvoria. Veríme, že tento deň oslávite najlepšie ako viete a vyberiete si z našej ponuky kvety, kytice alebo kvetinové boxy, ktoré vnesú do života žien vo Vašom živote extra energiu a svetlo.

Doprajte tomuto špeciálnemu dňu príležitosť, aby ste špeciálnym ženám poslali premyslený a krásny darček v podobe kytice, ktorá jej ukáže akú lásku k nej cítite. Aj napriek všetkému šialenstvu, ktoré sa deje vo svete si prinesme trochu svetla a silnej energie, ktorú v sebe kvety uchovávajú.

Kvetinový box - Ružový

Ponúkame Vám špeciálnu ponuku vytvorenú na Medzinárodný deň žien. Objednajte si online doručenie a nechajte očarujúcu kyticu doraziť priamo k prahu milovaného človeka.

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi

 

                 

Prevádzkova doba Poprad a okolie

Pondelok - Nedeľa

Expresné doručenie aj počas víkendu, vo večerných hodinách podľa dohody.

 

Prevádzkova doba Slovensko

 

Utorok - Piatok 8:00 - 17:00

Doručenie v pracovný deň je realizované v čase 8:00 do 18:00 bez garancie presnej hodiny doručenia. OKREM PONDELKA, NEDELE A SOBOTY

Bezpečné online platby


DORUČUJEME


Informácie pre zákazníkov
Sayit.sk
Zdenka
Zdenka
8:00 - 18:00
Copyright © 2019 sayit.sk
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk